Przejdź do treści

O nas

Dzień dobry!

Chcemy Państwu opowiedzieć o naszych wartościach i kompetencjach.

 

Naszą misją jest wspieranie biznesu farmaceutycznego, szukającego nowych, lepszych rozwiązań dla pacjentów i profesjonalistów, poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług.

Jesteśmy przede wszystkim po to, aby szukać rozwiązań dla wyzwań, przed jakimi stoją nasi Partnerzy i Klienci, w sposób budujący wartość po obu stronach

W naszej organizacji posiadamy wyspecjalizowane podmioty zajmujące się wytwarzaniem, dystrybucją i importem produktów farmaceutycznych, jak również ich rejestracją, doradztwem farmaceutycznym, czy też audytami GMP/GDP.

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Nasz kluczowy personel ma bardzo szerokie kompetencje w kwestiach wytwarzania i dystrybucji produktami leczniczymi.

Z naszymi Partnerami i Klientami chcemy budować profesjonalne, długoterminowe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Wśród naszych klientów są międzynarodowe korporacje farmaceutyczne,, największe firmy farmaceutyczne i kosmetyczne w Polsce, międzynarodowi liderzy na rynku importu równoległego czy innowacyjne firmy farmaceutyczne z Dalekiego Wschodu.

Jesteśmy profesjonalni, elastyczni i odpowiedzialni. Działamy szybko i pewnie. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zaproponować naszym Klientom rozwiązania, które dokładnie trafiają w ich oczekiwania.

Wykorzystujemy każdą okazję i każdą relację by się dalej rozwijać, aby kreować dodatkową wartość dla naszych Partnerów.

Nasze biuro i główny magazyn znajduje się w Warszawie, jest doskonale umiejscowiony w najbliższym sąsiedztwie lotniska i autostrady A2.

 

Nasza organizacja to:

Schemat organizacji Cefea

Jesteśmy beneficjentami Funduszy Europejskich.

Dotacja na kapitał obrotowy – nr umowy POIR.03.04.00-14-0809/20-00

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

 

Daniel GralakDaniel Gralak

daniel.gralak@cefea.pl

Tel.: +48 602 111 696

 

 

Marcin Nielepkowicz

Marcin Nielepkowicz

marcin.nielepkowicz@cefea.pl

Tel.: +48 609 577 303